Нова версiя нашого сайту
http://ua.polonia.org.ua українською мовою     http://polonia.org.ua польскою мовою
 
 
21 04 2010 - 18:15:49

 Дні польської культури з нагоди польського національного Свята – Дня конституції 3-го Травня Бердянськ, 23.04 – 03.05 2010 р.

23.04 – 03.05.2010 Польське культурно-освітнє товариство організує низку заходів, які традиційно називають Днями польської культури.
Між іншим відбудеться науковий семінар з питань пограниччя культур, концерт, присвячений 200 річниці з дня народження Ф.Шопена, виставка творів польського митця з Харкова А. Федецького тощо. Дні польської культури відбуваються під егідою Генерального консула Польщі у Харкові.

19 04 2010 - 19:17:28

 Фотографії з Варшави.


Варшава. Площа Пілсудського. Фотографії надіслані нам читачем нашого сайту паном Jerzн Cabaj, за що наша редакция дуже вдячна.

Фотографії Амбасади Польші у Києві, зроблені членом ПКОТ "Odrodzenie", Ольгою Бондаревою можна подивитись тут.


05 04 2010 - 22:48:42

 Центр польської мови та культури - інтерв'ю (відео)

У 2004 році на базі Бердянського університету менеджменту і бізнесу було створено Центр польської мови та культури. Це вдалося зробити завдяки фінансовій допомозі Фонду “Pomoc Polakom na Wschodzie” (Допомога полякам на Сході). Не без клопотань Спілки польської молоді тут стали проводитись заняття з польської мови (як другої іноземної) для всіх бажаючих. Дуже важливим досягненням було створення польсько-українського факультету БУМІБу.


16 02 2010 - 22:47:10

 Інтерв'ю тижня

Відеоматеріали TV-Бердянськ:
Генеральний консул Польщі про візовий рух і стосунки польсько-українські (рос. мова); Голова Польського Товариства “Відродження” про візит консула та діяльність організації (укр. мова); Фрагменти програми за участю Голови Полонійного об'єднання лікарів Ольги Бондаревої (рос. мова).


15 02 2010 - 16:52:18

 ХХІ Міжнародний фольклористичний фестиваль “Буковинські зустрічі”

Польське культурно-освітнє товариство “Відродження” в Бердянську було ініціатором заснування інтернетної сторінки “Поліетнічна Буковина”, яка (сторінка) пропагує й заохочує, культивує багатокультурність і міжетнічну толерантність у цьому регіоні. Зважаючи на актуальність проблем співбуття на одній території різних національностей, ми подаємо лінки до найважливіших публікацій і відомостей на цій сторінці:
www.bukowina.org.ua :

07 02 2010 - 16:50:16

 Різдво Христове – час надії і любові


Ось і Різдво Христове. Вся Польща живе надією… Черги в костелах перед сповідальнями – люди піклуються про душу. Передсяткова метушня, натовпи в крамницях, зáкупи: слід подумати про найближчих, найдорожчих. Міста й містечка теж готуються вітати Збавителя: ялинки, лампочки, гірлянди та інші оздоби. Словом, усе, навіть певні клопоти приносять задоволення й радість, радість очікування.

У цьому році Головне правління ПКОТ “Відродження” організувало й провело три святкових заходи.

В Україні все інакше. Православні різдвяні свята спізнюються на два тижні. А 25 грудня є робочий день. Й томý містерія Народження Ісуса переживається дещо інакше.

Традиційна урочистість почалась о 12 годині в ніч з 24 на 25 грудня святою месою в костелі Народження Пресвятої Діви Марії. Різдвяну месу провів ксьондз-настоятель Здіслав Зайонц. Навіть такий пізній час не став на заваді вірянам, які зібрались у святині, щоб поділитися радісною новиною з братами у Христі: Христос народжується!..


11 11 2009 - 21:06:00

 11 листопада - День Незалежності Республіки Польща!

Поздоровлямо всіх поляків Бердянська та України зі святом Незалежності Польщі.

Історичний нарис про часи здобуття незалежності можна прочитати на сторінках нашого сайту на польскій мові.

21 03 2009 - 16:16:35

 Пульмонологическая конференция на земле Велькопольской


В марте этого года (6-7 Марта) проходила Общепольская Пульмонологическая 6 конференция в г. Познань (Польша). 460 участников - врачи пульмонологи, аллергологи, семейные врачи со всей территории Польши собрались на ежегодный репетерориум по заболеваниям органов дыхания. По приглашению Велькопольской Палаты Врачей ( председатель Стефан Собчинский и зам.пред. Марек Валькевич) поехала и наш доктор из Бердянска, врач-пульмонолог Бондарева Ольга Николаевна.

19 02 2009 - 22:41:51

 ІІ том збірника наукових статей "Феномен культурних погранич: сучасні тенденції"


У 2008 році З нагоди 15 річниці створення Польського культурно-освітнього товариства «Відродження» в Бердянську було проведено міжнародний науково-практичний семінар й опубліковано збірник наукових статей „Феномен культурних погранич: сучасні тенденції”

У цьому році інституції, під егідою яких реалізовано згадані вище заходи: Польське культурно-освітнє товариство «Відродження», Бердянський університет менеджменту і бізнесу, Жешувський університет, Інститут славістики Польської академії наук , Славістична фундація у Варшаві планують видати ІІ Збірник наукових статей.


04 02 2009 - 19:18:00

 Візит Консула Польської Республіки Івони Шост.

7 лютого 2008 року на запрошення Головного правління Польського культурно-освітнього товариство „Відродження” у Бердянську перебуватиме Консул Польської Республіки Івона Шост.

Переход на страницу  1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10
 ПІДТРИМКА САЙТУ:
Сенат Республіки Польща


Фундація "Pomoc Polakom na Wschodzie"